ANALITYK BITCOIN MÓWI, ŻE BITCOIN MOŻE TRAFIĆ DO 200.000 DOLARÓW W 2021 ROKU

  • Według Willy’ego Woo, wybitnego analityka w łańcuchu, Bitcoin prawdopodobnie przesunie się w kierunku 200,000 dolarów do 300,000 dolarów w nadchodzącym roku.
  • Zacytował on techniczny model cenowy, który dokładnie przewidział kilka kluczowych punktów inflacji w historii cen Bitcoina.

BITCOIN MOŻE OSIĄGNĄĆ 200,000 DOLARÓW W NADCHODZĄCYM ROKU: WILLY WOOO

Według Willy’ego Woo, wybitnego analityka w łańcuchu, The News Spy prawdopodobnie przesunie się w kierunku 200,000 dolarów do 300,000 dolarów w nadchodzącym roku. Odnosząc się do wykresu poniżej, powiedział:

„Mój najlepszy model, sugerujący 200 tys. dolarów za BTC do końca 2021 roku, wygląda konserwatywnie, 300 tys. dolarów nie jest wykluczone. Obecny rynek płacił średnio 7456 dolarów za swoje monety. Wszyscy jesteście geniuszami.“

Woo jest byczy na Bitcoin z wielu powodów na łańcuchu.

Jednym z kluczowych powodów jest to, że widzi masową akumulację Bitcoinów odbywającą się poprzez scentralizowane wymiany. Komentując fazę „ponownej akumulacji“, która ma miejsce teraz:

„Nigdy nie byłem tak byczy od 2021 roku. Ta faza ponownej akumulacji zbiega się z wyczerpywaniem się zapasów na rynku kasowym około 2 razy dłuższym i głębszym niż w ostatnim cyklu. Wyślemy BTC.“

JESZCZE WYŻEJ NIŻ TO?

Niektórzy uważają, że w nadchodzących latach może on wzrosnąć nawet powyżej 200 000 dolarów i 300 000 dolarów.

The Winklevoss Twins ostatnio zabrał do CNBC „Squawk Box“, żeby porozmawiać o sklepie. Powiedzieli podczas tego segmentu, że uważają, iż Bitcoin przekaże 500.000 dolarów w nadchodzących latach. Sentyment ten opiera się na ich teorii, że BTC prześcignie złoto jako wiodący na świecie magazyn wartości.

Mówili o tym dalej w blogu opublikowanym na stronie ich biura rodzinnego, Winklevoss Capital:

„Bitcoin zrobił już znaczący krok naprzód w kwestii złota – od białej księgi do ponad 200 miliardów dolarów kapitalizacji rynkowej w ciągu niecałej dekady. Obecnie, kapitalizacja rynkowa złota naziemnego wynosi konserwatywnie 9 bilionów dolarów. Jeśli mamy rację, jeśli chodzi o wykorzystanie złotej struktury do wyceny BTC, a BTC nadal podąża tą drogą, to w przypadku bitcoinu scenariusz typu bull case jest niedoceniany przez wielokrotność 45. Inaczej mówiąc, cena BTC może wycenić 45x z miejsca, w którym jest dzisiaj, co oznacza, że możemy zobaczyć cenę 500.000 dolarów za bitcoin“.

Istnieje również szereg innych wybitnych inwestorów, którzy uważają, że Bitcoin przekroczy 500.000 dolarów i więcej w nadchodzących latach.